Twój koszyk Zaloguj się

Wywiad żywieniowy

Wypełnienie poniższej ankiety jest całkowicie fakultatywne, a pozyskane w niej informacje posłużą jedynie właściwemu dopasowaniu programu żywieniowego do preferencji klienta.

Administratorem danych osobowych pozyskanych w ankiecie jest firma Smakoszewo.pl Katarzyna Studzińska z siedzibą w Gdańsku przy Ul. Kurpińskiego 1 G 80-169 NIP 957-072-49-75. Dane osobowe zbierane są w celu przygotowania dla klienta diety zgodnie z jego preferencjami żywieniowymi oraz potrzebami zdrowotnymi, a także sporządzenia ewentualnej umowy o świadczenie usług cateringowych. Osoba wypełniająca kwestionariusz ma pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Twoje dane

Informacje dotyczące dostaw cateringu

Informacje dotyczące faktury, wypełnij jeżeli chcesz ją otrzymać

Z jakiego źródła dowiedział/a się Pan/i o cateringu (prosimy o zaznaczenie)

* z wyszukiwarki* ze strony internetowejulotkaz poleceniainne

Wywiad zdrowotny

(1) - Poza chorobami wieku dziecięcego.
(2) - Jakiekolwiek dolegliwości powtarzające się więcej niż jeden raz, niezależnie od spożywanych produktów.

Główne nawyki żywieniowe

Z poniższych proszę wskazać czy, i jeśli tak to ile, używa Pan/i w ciągu dnia.

Codzienne żywienie

Proszę wypisać co spożywa Pan/i na poszczególne posiłki i w jakich godzinach, z przynajmniej jednego wybranego dnia. Dla lepszej analizy zalecamy jednak spisanie przynajmniej trzech dni. Im precyzyjniej określisz skład posiłku, tym dokładniej będzie mogł/a zostać wykonana analiza Twojej dotychczasowej diety. Bardzo istotne jest podanie wielkości produktu lub liczby gram. Ważne jest także, aby nie "ulepszać" diety, lecz zapisać wszystko zgodnie z prawdą.

Więcej

Preferencje żywieniowe

(przeczytaj)

 

Oświadczenie

Przesyłając niniejszą ankietę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SMAKOSZEWO.PL Katarzyna Studzińska z siedzibą w Gdańsku przy Ul. Kurpińskiego 1 G 80-169 NPI 957-072-49-75, w celu przygotowania diety zgodnie z moimi preferencjami żywieniowymi, Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania powiadomień o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz poradach żywieniowych, na adres podany w powyższym formularzu. Dane zostały zebrane dobrowolnie. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wglądu i zmiany danych przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@smakoszewo.pl Twoje dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.