Twój koszyk Zaloguj się

Wywiad żywieniowy

Wypełnienie poniższej ankiety jest całkowicie fakultatywne, a pozyskane w niej informacje posłużą jedynie właściwemu dopasowaniu programu żywieniowego do preferencji klienta.

Administratorem danych osobowych pozyskanych w ankiecie jest firma Smakoszewo.pl Katarzyna Studzińska z siedzibą w Gdańsku przy Ul. Kurpińskiego 1 G 80-169 NIP 957-072-49-75. Dane osobowe zbierane są w celu przygotowania dla klienta diety zgodnie z jego preferencjami żywieniowymi oraz potrzebami zdrowotnymi, a także sporządzenia ewentualnej umowy o świadczenie usług cateringowych. Osoba wypełniająca kwestionariusz ma pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Twoje dane

Informacje dotyczące dostaw cateringu

Z jakiego źródła dowiedział/a się Pan/i o cateringu (prosimy o zaznaczenie)

* z wyszukiwarki* ze strony internetowejulotkaz poleceniainne

Wywiad zdrowotny

(1) - Poza chorobami wieku dziecięcego.
(2) - Jakiekolwiek dolegliwości powtarzające się więcej niż jeden raz, niezależnie od spożywanych produktów.

Główne nawyki żywieniowe

Z poniższych proszę wskazać czy, i jeśli tak to ile, używa Pan/i w ciągu dnia.

Codzienne żywienie

Proszę wypisać co spożywa Pan/i na poszczególne posiłki i w jakich godzinach, z przynajmniej jednego wybranego dnia. Dla lepszej analizy zalecamy jednak spisanie przynajmniej trzech dni. Im precyzyjniej określisz skład posiłku, tym dokładniej będzie mogł/a zostać wykonana analiza Twojej dotychczasowej diety. Bardzo istotne jest podanie wielkości produktu lub liczby gram. Ważne jest także, aby nie "ulepszać" diety, lecz zapisać wszystko zgodnie z prawdą.

Więcej

Preferencje żywieniowe

(przeczytaj)

 

Oświadczenie

Przesyłając niniejszą ankietę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SMAKOSZEWO.PL Katarzyna Studzińska z siedzibą w Gdańsku przy Ul. Kurpińskiego 1 G 80-169 NPI 957-072-49-75, w celu przygotowania diety zgodnie z moimi preferencjami żywieniowymi, Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania powiadomień o aktualnych promocjach, nowych usługach oraz poradach żywieniowych, na adres podany w powyższym formularzu. Dane zostały zebrane dobrowolnie. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wglądu i zmiany danych przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: biuro@smakoszewo.pl Twoje dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.