Twój koszyk Zaloguj się

Catering dietetyczny - GDYNIA

Smakoszewo Catering Dietetyczny – Dzień dobry Gdynia…

Jeśli mieszkasz bądź pracujesz w Gdyni i pragniesz zapewnić sobie zbilansowaną dietę bogatą w niezbędne minerały i witaminy, dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji, skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Proponujemy catering dietetyczny, który dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie całego miasta! Dzięki naszym pysznym daniom, nie musisz martwić się o codzienne przygotowywanie posiłków.

Wszystkie nasze dania pakowane są w poręczne pudełka, które możesz zamówić również w wersji eco oraz zabrać ze sobą w każde miejsce. W zależności od twoich potrzeb i trybu życia, pomożemy dobrać Ci jadłospis zawierający niezbędne substancje odżywcze i witaminy, a także odpowiednią kaloryczność.

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego niezależnie od tego, na jaki jadłospis się zdecydujesz, gwarantujemy Ci pyszne dania, przygotowane z wykorzystaniem świeżych produktów, które terminowo dowozimy w wybrane przez Ciebie miejsce.

  • W Gdyni przywozimy Waszą dietę codziennie w godzinach popołudniowych do późno wieczornych 18.00 – 00.00 od nidz. do czw.
  • Dostawy są bezpłatne.
  • Okres trwania diety jest dowolny, ale zamówienie powinno być złożone minimum 2 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia diety.
  • Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której będziecie zmuszeni przerwać dietę na kilka dni (np. z powodu delegacji), odpowiednią liczbę posiłków przeniesiemy na koniec okresu diety. Warunkiem koniecznym, jest powiadomienie nas o tym fakcie do godziny 9.00 dnia poprzedzającego.
  • Jeżeli twój adres znajduje się po za strefą bezpłatnego dowozu, skontaktuj się z naszym biurem. Indywidualnie ustalimy możliwość dostawy Twojego zamówienia oraz jej koszt.