Twój koszyk Zaloguj się

Catering dietetyczny - SOPOT

Smakoszewo Catering Dietetyczny – Dzień dobry Sopot…

Osobom, które z różnych powodów nie mają czasu i ochoty na przygotowywanie codziennych posiłków, tym z Was, których nudzi monotonia w kuchni oraz wszystkim miłośnikom dobrego smaku, którzy poszukują prostego sposobu na dostarczenie swojemu organizmowi niezbędnych substancji odżywczych lub zrzucenie zbędnych kilogramów bez żmudnych treningów, polecamy nasz catering dietetyczny, który jest nie tylko wygodnym, ale także pysznym i zdrowym rozwiązaniem!

Odchudzająca dieta 1200 kcal, jadłospis dla sportowców bogaty w węglowodany, posiłki dla kobiet w ciąży, cukrzyków czy osób cierpiących na celiakię – tak szeroka gama jadłospisów sprawia, że każdy może dobrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Niezależnie od menu na które się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że dania wchodzące w jego skład przygotowywane są przez wykwalifikowanych kucharzy, z wysokiej jakości, świeżych produktów.

Wybierz odpowiedni jadłospis, okres, przez który chcesz korzystać z naszego cateringu oraz lokalizację, a my zadbamy o to, aby posiłki dotarły na czas do Twojego domu lub pracy.

  • W Sopocie przywozimy Waszą dietę codziennie  16.00 – 23.30 od niedz. do czw.
  • Dostawy są bezpłatne.
  • Okres trwania diety jest dowolny, ale zamówienie powinno być złożone minimum 2 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia diety.
  • Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której będziecie zmuszeni przerwać dietę na kilka dni (np. z powodu delegacji), odpowiednią liczbę posiłków przeniesiemy na koniec okresu diety. Warunkiem koniecznym, jest powiadomienie nas o tym fakcie do godziny 9.00 dnia poprzedzającego.
  • Jeżeli twój adres znajduje się po za strefą bezpłatnego dowozu, skontaktuj się z naszym biurem. Indywidualnie ustalimy możliwość dostawy Twojego zamówienia oraz jej koszt.