Twój koszyk Zaloguj się

Catering dietetyczny Trójmiasto

Najsmaczniejszy Catering Dietetyczny w Trójmieście

catering dietetyczny trójmiasto

Na terenie całego Trójmiasta codziennie dostarczamy zdrowe i dietetyczne posiłki dostosowane do twoich potrzeb. Posiadamy bazę ponad 400 różnych posiłków dzięki temu nasza dieta nigdy się nie nudzi i zawsze zaskakuje smakiem.

Potrzebujesz wsparcia i profesjonalnej obsługi?

W naszym zespole pracuje dietetyk, który na samym początku przeprowadzi z Tobą wywiad żywieniowy i na podstawie rozmowy zaplanuje najlepszy dobór składników i posiłków. Opieka dietetyka trwa przez cały czas stosowania naszej diety, która będzie dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb. W razie potrzeby wykluczymy z diety alergeny, na które możesz być uczulony.

Wysoka jakość posiłków

Składniki do naszych dań kupujemy tylko od lokalnych dostawców z okolic Trójmiasta. Stosujemy tylko świeże i naturalne produkty. Posiłki zamykamy w hermetyczne opakowania i dostarczamy codziennie dzięki czemu gwarantujemy najwyższą swieżość i najlepszy smak potraw.

Różnorodna oferta

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje diet w zlezności od potrzeb i upodobań: dieta ProLife, Pro Actiwe, Pro Mama, Wege, No Gluten, Dla osób z nadwagą i otyłością, Dla osób z chorobami krążenia diety indywidualne.

Bezpłatna konsultacja z dietetykiem

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy jest wypełnienie ankiety żywieniowej. Na jej podstawie dietetyk przeprowadzi konsultację dietetyczną, która umożliwi zaproponowanie najlepszej strategii działania dla Ciebie. Usługa jest bezpłatna i całkowicie niezobowiązująca. Kliknij tutaj i wypełnij ankietę.

 

Catering dietetyczny Trójmiasto

Smakoszewo.pl to właściwy Partner dla tych wszystkich, którzy cenią sobie swój prywatny czas oraz tych, którzy chcą zdrowo żyć. Zajmujemy się szeroko rozumianą dietetyką czyli zdrowym żywieniem. Świadczymy także usługi z zakresu organizacji uroczystości domowych, począwszy od przygotowania dla Państwa posiłku do domu, a skończywszy na jego serwowaniu u klienta. Z gastronomią i dietetyką związani jesteśmy od wielu lat posiadając odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, jak również wykształcenie.

 

Smakoszewo – Catering Dietetyczny Trójmiasto – tel.790-389-569