Twój koszyk Zaloguj się

Dobra dieta, długie życie!

Dowozimy! Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kilka słów na początek

Catering dietetyczny pudełkowy

Wielu z pośród nas, gdy tylko słyszy słowo dieta zaczyna mieć jedno skojarzenie, które wiąże się niemal zawsze z odchudzaniem. Nic bardziej błędnego. Słowo to oznacza nic innego, jak określony sposób odżywiania, dostosowany indywidualnie dla danej osoby oraz, co najważniejsze, do określonych celów. W praktyce oznacza to, że stosując ją można nie tylko tracić kilogramy, ale również je pozyskiwać. W naszych menu sygnalizowane są takie cechy jak skład chemiczny, stopień strawności oraz konsystencja posiłków.

W żywieniu dietetycznym wyróżnia się dietę podstawową, która zawiera wszystkie składniki pokarmowe w ilości przewidzianej dla zdrowego człowieka. Stosuje się ją zarówno u osób zdrowych jak i chorych niewymagających specjalnego żywienia. Codzienny jadłospis stanowi nieodzowny element życia każdego, zdrowego człowieka. Jak również stanowi ważny element rozwoju ludzkiego organizmu a także uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem. Każda nasza dieta pudełkowa komponowana jest w oparciu o najwyższej jakości produkty pochodzenia naturalnego, pozyskiwane od sprawdzonych producentów żywności, a także z upraw i hodowli ekologicznych. Zatem są nie tylko zdrowe, ale i smaczne. Dania Pro Life to prawidłowo zbilansowane posiłki, które są tak samo ważne, co ruch i aktywność fizyczna. Pro Life to Twoja codzienna dieta, którą dowozimy na terenie całego Trójmiasta.

Oferujemy całodniowy catering, składający się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, które zostaną dostarczane do Państwa pracy lub domu raz dziennie pod wskazany adres na terenie Gdańska i Trójmiasta, w godzinach porannych 5.00 – 8.00. Naszą uwagę skupiamy również na produkcji posiłków pełnowartościowych w oparciu o najnowsze publikacje i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia.

My gotujemy, Ty cieszysz się zdrowiem!

Partnerzy

  • smakoszewo
  • smakoszewo
  • smakoszewo
  • smakoszewo
  • smakoszewo